Logo

Źródła uzyskiwania pomocy

Dokumenty pomocy programu Global Mapper

System przeszukiwania pomocy Global Mapper jest automatycznie instalowany razem z oprogramowaniem i jest dostępny z menu Pomoc lub poprzez klawisz F1. Można także przeglądać zawartość poszczególnych sekcji lub wyszukiwać słowo kluczowe, w celu odnalezienia informacji na temat wybranej funkcji. Wbudowane hiperłącza ułatwiają poruszanie się między sekcjami i dostarczają dodatkowych informacji o wybranym temacie.

Pełną instrukcję obsługi programu, w formacie pliku PDF, można również pobrać tutaj.
Okno pomocy


Źródła internetoweInternetowe forum o programie Global Mapper

Forum Global Mapper jest aktywną, społecznością internetową, składającą się z użytkowników
i ekspertów z różnych dziedzin i branż przemysłu. Uczestnicy forum mają możliwość zadawania pytań, oferowania porady i podejmowania dyskusji na temat korzystania z oprogramowania i jego przyszłego rozwoju. Przeglądając poszczególne tematy wielu nowych użytkowników otrzyma bezcenne porady.

Odnośnik do strony internetowej forum dostępny jest w menu oprogramowania pod hasłem Pomoc. Bezpośredni link do strony: www.globalmapperforum.com.


Wsparcie techniczne

W przypadku braku rozwiązania problemu i po wykorzystaniu wszystkich opcji samopomocy, istnieje możliwość uzyskania informacji związanych z instalacją, rejestracją lub użytkowaniem oprogramowania, poprzez formularz na stronach firmy Gambit COiS oraz Blue Marble Geographics:
www.gambit.net.pl/serwis/
www.bluemarblegeo.com/support/support.php